חברת RBS projects מעבירה הדרכות למנהלי פרויקטים בחברות וארגונים, וכן לאוחזים בתפקידי מפתח בזיקה לפרויקטים, הזקוקים לכלים, מתודולוגיות וידע בתחום ניהול פרויקטים.

במציאות העסקית הנוכחית של סביבת עבודה דינמית ומשתנה, יש לכל מנהל פרויקט בארגון או חברה קטנה וגדולה, השפעה מרחיקת לכת על התוצאות העסקיות של החברה, דבר זה דורש שינוי בתרבות הארגונית ובתפיסה, פיתוח כישורים אישיים ורכישת סט כלים של ידע, מתודולוגיות ושיטות עבודה.

90% אחוזי הצלחה בניהול פרויקטים מונחי מתודולוגיות

רוב הארגונים מודעים היום לכך שחלק ניכר מהמשאבים והפעילות שלהם מושקעים בפרויקטים, והצלחתם תלויה במידה רבה מאוד בניהולם הנכון. לאור המציאות העסקית שהפכה ל"עולם של פרויקטים", עולה מנתוני מחקרים כי חברות שאינן עובדות עם מתודולוגיות ברורות, מצליחות רק בכ-30% מהפרויקטים לעומת 90% הצלחה בניהול פרויקטים מובנים ומונחים ע"י שיטות, כלים, מתודולוגיות ותהליכים סדורים.

ניהול פרויקטים בארגונים רבים, נעשה היום במתכונת של ידע ממוסד, שיטות וכלים מתוחכמים שיש להם השפעה ויתרון על הצלחת הפרויקט. זהו תפקיד מפתח בכל ארגון שתחילתו בהרכבת צוות מומחים, קביעת תקציב, מעקב אחר התקדמות הפרויקט, עמידה בזמנים ועוד, תוך עמידה בתקנים בינלאומיים אשר מחייבים מתודות מובנות של ארגון והתנהלות. מנהלי הפרויקט הם אלה שמיישבים מחלוקות ומקבלים החלטות ומובילים את החברה להצלחה.  

השינויים הטכנולוגיים של השנים האחרונות בעיקר בתעשיית ההייטק וכן הפעילות הגלובאלית של חברות רבות, הרחיבו את תפקידם של מנהלי הפרויקטים. הם נדרשים היום לסט שלם של מיומנויות, כלים ואסטרטגיות לביצוע פעולות מורכבות. הם מחויבים לנהל פרויקטים להצלחה מההתחלה ועד הסוף. קורס ניהול פרויקטים מעניק להם את הכלים ומשכלל את כישוריהם בתחום של ניהול, תקשורת מפותחת, כושר ארגון, יוזמה, יישום מטרות קונקרטיות, בחינת וניהול של סיכונים ושל הזדמנויות. הקצאת סמכויות, תיאום עם גורמים נוספים בפרויקט, מדידת ביצועים ועוד.

קורס ניהול פרויקטים – אינטגרציה משולבת של מיומנויות

קורס ניהול פרויקטים מבוסס על שלבים שונים במחזור חייו של הפרויקט. זאת בשילוב של מתודולוגיות והיבטים מעשים ויישומיים. הוא כולל תרגולים וסימולציות, וכולל ניהול פרויקט "ניסיוני" בפועל. מהניסיון של חברתנו, הדרישות ממנהלי הפרויקטים, מחייבות גם טכניקות וידע בהובלת משימות, ניהול והנעת עובדים ולכן הם נדרשים להכשרה של כישורי הליבה, הטמעת שיטות, כלים, מתודולוגיות ניהול פרויקטים ותקנים בינלאומיים כדי להוביל פרויקט להצלחה. כל אלה מועברים בהדרכות שמבצעת חברתנו בארגונים וחברות.

למי מיועד קורס ניהול פרויקטים?

קורס ניהול פרויקטים מיועד לארגונים וחברות, המבקשים לשפר את שיעורי הצלחת הפרויקטים שבחברתם, באמצעות מנהלי פרויקטים מנוסים ומיומנים. הקורס מקנה למשתתפים, כלים ומיומנויות ליישום תהליכים מכריעים בניהול פרויקט, כולל פיתוח כישורים, יצירתיות ומנהיגות הדרושים לניהול פרויקטים בכל גודל. בקורס מועברים נושאים כמו: בסיס הידע לניהול פרויקטים, אפיון, ייזום פרויקט, ניהול זמן ומשאבים, הגדרת תכולה, בניית תקציב וכן ניהול בפועל. המשתתפים לומדים על מיומנויות של משא ומתן, תוכנות לניהול פרויקטים, ניהול סיכונים, ניהול שינויים, ניהול האיכות ועוד.

חזרה לדף הבית: חברה לניהול פרויקטים

Summary
Service Type
קורס ניהול פרויקטים
Provider Name
RBS projects Ltd,
דב הוז 28, קרית אונו,5555624 ,
Telephone No.052-733-7777
Area
ישראל
Description
קורס ניהול פרויקטים מיועד לארגונים וחברות, המבקשים לשפר את שיעורי הצלחת הפרויקטים שבחברתם, באמצעות מנהלי פרויקטים מנוסים ומיומנים. הקורס מקנה למשתתפים, כלים ומיומנויות ליישום תהליכים מכריעים בניהול פרויקט, כולל פיתוח כישורים, יצירתיות ומנהיגות הדרושים לניהול פרויקטים בכל גודל. בקורס מועברים נושאים כמו: בסיס הידע לניהול פרויקטים, אפיון, ייזום פרויקט, ניהול זמן ומשאבים, הגדרת תכולה, בניית תקציב וכן ניהול בפועל.
למידע נוסף