אודות RBS Projects Ltd

ייעוץ לניהול פרויקטים - RBS Ltd

חברת RBS Projects Ltd הוקמה על ידי מר שי שרגל והיא חברת ניהול תיק פרויקטים - המובילה בישראל!

ייעוץ ניהול פרויקטים - RBS Projects ltd

חברת .RBS Projects Ltd מציעה ללקוחותיה שירותים מקצועיים ויחס אישי, המבוססים על ניסיון מעשי וגלובלי של למעלה משלושה עשורים בתחום ניהול הפרויקטים. שירותים אלו כוללים בין היתר: ביצוע הדרכות תוך התמקדות בהטמעת מתודולוגיות, תהליכים, כלים ושיטות מתקדמות, ניהול תיק פרויקטים ארגוני (פורטפוליו), תוכניות ופרויקטים, ייעוץ ומיקור חוץ – הכל בדגש על הוספת ערך לארגון ושיפור של התוצאות העסקיות (ברמת "השורה התחתונה").

RBS Projects Ltd מייעצת ומסייעת להנהלה הבכירה של חברות, כולל חברות הנמנות על Fortune 500, בהתאמת אסטרטגית הארגון ושיפור הביצועים, בבניית תשתיות של מצוינות ארוכת טווח והעלאת הערך של החברות שיפור וייעול ביצועיה.

הערך המוסף והיתרון התחרותי שלנו הוא ניסיון מעשי רב שנים, שלא יסולא בפז, בארגונים גלובליים וגדולים בכל העולם, מומחים מקצועיים ומומחיות אדירה בתחומי ניהול פרויקטים וניהול תוכניות.

ערכי החברה

 • מצוינות

  אנו חברת הייעוץ המובילה, המקצועית והאיכותית ביותר בעולם ניהול הפרויקטים. אנו עובדים לפי הגישות המובילות והמתקדמות בעולם לניהול תיק פרויקטים. אנו מקפידים על התעדכנות מתמדת ועל הגדרת ועיצוב חזית הידע בתחום זה.

 • הלקוח במקום הראשון

  לקוחותינו הם הבסיס לקיומנו. אנו מקשיבים, לומדים ועושים מאמץ מתמיד להבין את צרכיהם, בכדי לספק פתרונות איכותיים, מקצועיים וייחודים.

  טובת הלקוח תהיה מונחת תמיד אל מול עיננו. אנו נציג בפניו תמיד, את כל החלופות האפשריות ונסייע לו בבחירתה של החלופה הטובה ביותר עבורו.

  אנו מוסיפים ערך ללקוח, ברמת "השורה התחתונה". ההצלחה של לקוחותינו – היא ההצלחה שלנו.

 • יושרה

  אמינות, אמון ויושרה מהווים בסיס לכל התנהלותנו העסקית ב- RBS Projects ולתהליך ניהול תיקי לקוחות.

  ערך זה שומר על המוניטין שלנו לאורך זמן ובכך אנו זוכים באמון הלקוחות. אנו מחויבים להיות כנים ופתוחים עם לקוחותינו ובעלי סטנדרט אתי גבוה.

 • הון אנושי

  העובדים הם הנכס היקר והחשוב ביותר שלנו. שימורם, קידומם ופיתוחם המקצועי נמצאים במקום הגבוה בסדר העדיפויות שלנו.

  ב-RBS Projects אנו מעודדים יוזמה, סקרנות, התפתחות אישית ומקצועית ותמיכה הדדית של הצוותים, המומחים השונים ושל האחד בשני.

גלו מה אנו עושים
הורד פרופיל החברה